2014 Kamuflaj modası

Kimilerinin çok severek giydiği kimilerinin ise çok maskülen bulduğu ve tercih etmediği kamuflaj modası 2014 yaz sezonunda geri geliyor! İster sevin ister sevmeyin, modaya ayak uydurmak istiyorsanız mutlaka kamuflaj desenli bir parçayı dolabınıza eklemeniz gerek.

valentino 2014 Kamuflaj canta modelleri

Daha önce de çok moda olan kamuflaj, 2014 ile altın çağını yaşayacak. Askeri üniformalardan esinlenerek tasarlanan kamuflaj desenli kıyafetler, ilk zamanlar daha çok yeşilin tonlarından meydana gelirken 2014 te pembe ve mavi tonlarla birlikte kullanılarak ezber bozuyor.

valentino 2014 Kamuflaj ayakkabi modelleri

Hem resmi hem de spor tarza uyacak birbirinden farklı yüzlerce model sunan kamuflaj kıyafetler, birçok modacı ve markanın kolaksiyonun da yerini almış durumda. Bayanlar için tasarlanan kamuflaj desenli etekler, bluzlar, gömlekler, çantalar, ceketler, ayakkabılar erkeksi görünümü ön planda tutarak asi bir şıklık elde etmeyi sağlıyor. Erkekler için üretilen kamuflaj desenli pantolonlar, tişörtler ise hem spor giyinerek rahat etmeyi hem de aynı zamanda şık görünmeyi seven erkekler için ideal bir çözüm sağlıyor.