Son 1 yılda işlerim dolayısıyla Kayseriye’ye çok sık gider oldum. Şehirlerarası seyahatlerimde eğer mesafeler 5-6 saati geçmiyorsa tercihim her zaman otobüslerden yana oluyor.

Daha önce sizlerle Ankara Kayseri En İyi Otobüs Firması başlığı altında Kayseri’ye seyahat ederken tecrübe ettiğim firmalardan hangisinin daha iyi olduğu konusunda bilgi vermeye çalışmıştım.

Metro Otobüs

Bu yazımdan sonra Metro Turizm’e dönmüştüm çünkü özellikle Kayseri de yaşayan arkadaşlarımın tavsiyesi olan SÜHA otobüsleri bana hiç tad vermedi. Otobüsleri eski, tekli koltuk mevcut değil işte bu sebeple Metro Turizm tekli koltuk seferlerinde seyehat ettim. Genel olarak hiç bir kusur görmedim gayet iyiydi seyahatler.

Geçtiğimiz gün yine Kayseri’de iş için bulunurken bir arkadaş ortamında “İstanbul’dan bu sefer Kamil Koç ile 60 TL’ye geldim oh mis gibiydi” dendiğinde şaşırarak Kamil Koç Kayseri seferleri yoktu diye bir çıkış yaptım. Sonra kendisi açıkladı Kamil Koç uzun süredir beklenen hamlesini yapmış ve Kayseri seferlerine başlamış.

Kamil Koç Otobüs

Suan Kamil Koç Ankara – Kayseri – Ankara arası 30 TL, İstanbul – Kayseri – İstanbul arası 60 TL. Tabi yolkart varsa ve yeni başlangıç olması dolayısıyla fiyatlar oldukça uygun.

İlk seyahatimi dün yaptım. Şehirlerarası yolculuklarda ilk tercihim olan Kamil Koç yine beni utandırmadı ve güzel bir yolculuk geçirmemi sağladı. Bundan sonra Kayseri’ye yolunuz düşecek olursa artık firma isimleri arasında Kamil Koç olduğunu unutmamakta fayda var.

 

Etiketler: ,