Cilt, sadece görsel ve estetiksel yönünden değil aynı zamanda da hem sağlık, hem de cildin ilerleyen yaşlarda oluşan deformasyonun daha düşük seviyelerde olması ve kırışıklıkların önlenebilmesi yönünden değerlendirmelidir. Bu nedenle cildin temizliği ve bakımı çok önemlidir.

Cilt Bakımı

Özellikle de UV ışınları olarak bilenen güneş ışığıyla birlikte gelen ışınlar, makyaj, sigara, serbest radikaller, stres, hava kirliliği ve yanlış beslenme gibi etkenler cildin olumsuz yönde etkilenmesine neden oluyor. Bu durumda cildin henüz çok erken yaşlardan itibaren deformasyona uğramasına ve kırışıklıklar ile karşı karşıya kalmasına neden olabiliyor. Bu yüzden cilt bakımı son derece önemlidir.

Cilt Bakım Urunleri

Cildin canlılığını, parlaklığı ve dinamikliği sağlıklı bir vücudun en önemli simgelerinden birisi olarak öne çıkıyor. Bu nedenle de genellikle 20 yaşından itibaren her insanın ayda en az bir kez cilt bakımını yapması tavsiye edilmektedir.

Günümüzde doğru cilt bakım ürünlerinin seçimi son derece önemlidir. Bu yüzden özellikle de cilt bakımı ürün seçimlerinde profesyonel ve uzman kişilerin önerileri ve değerlendirmelerinden yararlanılması gerekiyor. Özellikle de dermatoloji uzmanı tarafından yapılacak cilt analizleri üzerinden cilt bakım uygulamalarının yapılması gerekiyor. Böylece çok daha doğru ve ideal cilt bakım uygulamaları yapılabiliyor.

dövme silme

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasını tamamlayan Dr. Fulya Tezel tam teşekküllü ve profesyonel ekibi ile muayenehanesinde cildinizin bakımlarını yapmanın yanı sıra cildinizdeki kusurlarınızın kökten çözümünü sağlayarak, çok daha kusursuz bir cilt görünümüne kavuşabilmenizi sağlıyor. Bu şekilde cildinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyebilir ve çok daha kaliteli uygulamalar ile cildinizin kusursuz ve parlak bir görünümüne kavuşabilirsiniz. Aynı zaman cilt sağlığınızı en kaliteli şekilde yakalayarak, daha iyi bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu hizmetlerinin yanı sıra kalıcı olarak yaptırmış olduğunuz dövmeleri sildirmek isterseniz Dr. Fulya Tezel Kliniğinden yardım alabilirsiniz. Profesyonel bir destek sunan Doktor Tezel dövme silme uygulaması ile birçok kişinin cildini eski haline getirdi. Siz de dövmenizi sildirmek ve cildinizin eski halini istiyorsanız dövme silme işlemini birkaç seansta halledebilirsiniz.

 

Etiketler: , ,