Biz kadınların nelerden hoşlandığını, neleri sevdiğini günümüz erkekleri hala çözebilmiş değil. Çoğu kadın genelde doğası gereği hep aynı şeylerden hoşlanır. Kadınların en çok hoşuna giden davranışların başında şüphesiz ki kıskanılmak gelir. Aslında sahiplenme iç güdüsü altında yatan kıskanılmak bir kadının kendini en iyi hissettiği durumdur.

mutlu kadın

Kadını mutlu edecek 15 önemli şey!

Alışverişe hayat veren en önemli varlık olan kadın için en ideal erkek, alışverişte sıkılmayan erkektir. Erkeklerin geneli alışverişi sevmediği için alışverişi seven erkek çok nadir bulunuyor. Bu nadir bulunanların hepsi de bayanlar tarafından tüketilmiş durumda. Bunun yanı sıra alışveriş yapmakta kadınların en sevdiği eylemler arasındadır. Alışverişi seven bir erkek ile tüm ömrünü geçirebilecek olan kadının nikâh masasında evet demesi hiç zor olmayacaktır.

Kadını mutlu etmek

Kıskanılmak, dedikodu, alışveriş yapmak, alışverişte sıkılmayan erkek, mutfakta yardım almak, gezmek, sabah ‘Günaydın’, akşam ‘İyi geceler’ mesajı, güzel görünmek, karşıdakinin sıkılmadan onu dinlemesi, istediği gibi özgürce konuşmak, çocuk muamelesi görmek, hediye almak, güzel kokmak ve devamlı ilgi olmak kadınların en çok hoşuna giden 15 şeydir.

 

Etiketler: