Bütün erkeklerin korkulu rüyasıdır sanıyorum ki evlilik. Çünkü daha tanışma aşamasında başlayan ve flört boyunca devam eden bir kavram kargaşası ilişkinin tam da ortasında yerini almıştır. Kadınları anlamıyorum... Sanıyorum bunu bütün erkekler söylemiştir, siz de söylemişsinizdir ya da sevgilinizden bir kere duymuşsunuzdur.

Kadınların bile kadınları anlamadığı bir dünyada yaşıyoruz ve kendimizi buna hazırlamalıyız. Gardımız düşmemeli asla, iyi gözlem yapmalı ve olayları iyi değerlendirmeliyiz. Yoksa mutsuz kalmaya mahkum oluruz. Kimse 50 yaşında yanlız ve atıl kalmak istemez. Hayatımıza renk katanlar kadınlar olduğu için onları anlamak zorundayız, ancak o zaman dünyamız aydınlanabilir.

kadınları anlamıyorum

Konuyu çok fazla dolandırmadan mevzunun özüne gelelim. Kadınları anlamak gerçekten zor fakat anlamaya çalışmaktan kaçmak ise korkaklığın ta kendisi. Yapmamızın gereken şey bizden beklentileri iyi algılamak ve bu beklentilere sadece kıvamında karşılık vermek. Gereğinden fazla taviz verirseniz sizin de bir patlama noktanız olduğu için bir gün her şeyi boşverip tüm emeklerinizi yıkacak çıkışlar yapabilirsiniz. Bu yüzden kadınları anlarken kendinizi de unutmamalısınız.

 

Her Konuda Savunma Yapmaya Kalkmayın

Enfes bir mekanda leziz bir yemek yiyorsunuz ve sevgilinize şarap ısmarlamak istediniz. Garsona “bir bardak şarap ver” dediğinizde muhtemelen sevgiliniz sizi “bir kadeh şarap…” şeklinde uyaracaktır. Kelime oyunu yapmak hoşuma gidiyor gibi hızlı çıkışlar yapmamalı ve aynı kelime üzerinde ısrar etmemelisiniz.

Çünkü en ufak konularda bile savunma yapmaya kalkmanızı kadınlar asla unutmayacaktır, bir sonraki savunmanızın da üzerine ekler ve katlayarak devam eder bu süreç. Belki 3 yıl sonra bile “bir bardak şarap” istemiş olmanızı size hatırlatabilirler. Bunun çözümü hafif gülümseyerek onu anladığınızı belli etmeniz ve nükte yapmak istedim bakışı atmanızdır. Fazla söze gerek yok.

 

Zorlansanız da Onu Dinlemeye Çalışın

onları dinleyin

Gün içerisinde farklı mekanlarda, farklı iş çevrelerinde olabilirsiniz fakat belirli zamanlarda bir araya geleceksiniz. Bu buluşmalarda ona fırsat tanıyın ve o dönem içerisinde yaşadığı ilginç gelişmeleri size anlatsınlar. Evet kadınlar bolca kendilerinden bahsetmek ister ve tüm bunları anlatırken sizin ona tam yoğunlaşmanızı bekler. Bu oldukça zor biliyoruz fakat elinizden geleni yapın.

 

Özel Günleri Unutmayın

İlk tanışma gününüz, özel bir yere tatile gitmişseniz o dönemler, belki nişan ve evlilik tarihiniz; belki de partnerinizin mesleğinin her yıl kutlanan özel günü. Bunların hiçbirini unutmamalı ve atlamamalısınız. Her özel günde hediye alma şansınız olmayabilir fakat hepsini hatırlayarak ona değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

 

Ufak Süprizler İle İlişkiyi Renklendirin

Beklenmedik zamanlarda beklenmedik girişimleriniz, ilişkinizi renklendirecektir. Beraber uzun süredir gitmeyi düşündüğünüz restorandan iki kişilik yer ayırtarak bir akşam onu yemeğe çıkarabilirsiniz. Bunun da ötesinde kendiniz yemek hazırlayıp ve romantik bir ortam düzenleyebilirsiniz. Arada ufak bir çiçek dahi unutulmaz bir anı olacaktır. Ancak onun sevmediği çiçekleri almak bir yanlışa düşmeyin.

 

Kadın Portallarını Takip Edin

sntlife

Evet, biliyoruz ve herkes biliyor ki erkekler incelik konusunda bir miktar eksikler. Bu açığı kapatmak için kimi zaman önerilere, özel tüyolara ve popüler bilgilere ihtiyaç duyabiliyor. İşte bu açığı kapatacak, kadınlara yönelik harika bir portal yayına girdi. Kadınların yakından takip ettiği moda ve dekorasyon ağırlıklı olarak kadınlara yönelik tüm bilgileri bünyesinde toparlayan SNT Life Kadın Portalı yakın bir zamanda ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Güzel tasarım, kullanışlı arayüz ve bilgi dolu içerikler bizim ilk dikkatimizi çeken noktalar oldu. Tüm detayları siteyi ziyaret ettiğinizde görebilirsiniz.

Biz yol haritasını çizdik ve kaynağı gösterdik, gerisi size kalmış.

 

 

Etiketler: , ,