Teknolojik bir dünyada yaşamış olsak bile hala içimizde bazı insaların modern çağa ayak uydurmamakta direniyor.

Sevgili sevgilim içinde beslediğin ayı ya ayak uyduramadığım için hayli üzgünüm. Dün ki doğum günün de beni ortada öylece bıraktıktan sona bir kez daha anladım ki ben gerçekten bi insanı değil hayvanı seviyormuşum. Hangi insaoğlu doğum günü süprizinden hoşlanmaz ki? Senin için sabahtan beri resmen kendimi yırttım. Senin yüzünden Ankara’dan erken geldim. Benim sevgimle alay ettin! Restaurantda gelmedin ya, hani sevmiyormuşsun ya sen sürprizleri, bencil adam seni! Herkesin içinde nasıl ağladım masadan kalkamadım!

Canım arkadaşlarım Taptuk ve Jillo siz olmasanız o masada boğularak ağlamaktan ölebilirdim. Boğazıma küçük küçük olan dolan sözcüklerin tarifi zaten yok. Ahh birde seni masada beklerken arkadaşıma mesaj atıyorum “acaba iyi ki doğdun aşkım mı desem, sevgilim mi desem yoksa ismini mi desem?” diye planlar yapıyordum. Tüm restaurantda ki herkes önümdeki şaraba ve pastaya bakıp saatlerce ağlayan kızı izlediler. Pişman değilim sana dedim ya “inandığım şeylerin peşinden giderim” diye evet ben inandığım sevdiğim şeyi yaptım. Asla da pişman değilim. Benim hayatımda bir ilk olacaktı bir erkeğe süpriz yapmak ve ilk de oldu sayende hem sürpriz yapıp hem ağzıma eden ilk insan oldun. Tebrik ederim canım sevgilim.

Evet seni heryerden engelledim, canımı hayli yaktın. Ben bişeylerin zamanla da düzeleceğine inancım sayende kalmadı artık. İçimde yeşerttiğim sevgimi kopardin attın. Senin için ayı derlerdi hakikaten ayıymış be aşkım. Şiddet dolu bir sevgi adamı olduğunu gördüm! Ayı ve öküz karışımı insan kaplamalı hayvan seni!

Betty Boop sen daha akıllanmazsın. Biz kızlar her zaman beyaz atlı prensimizi bekleriz ya ahh canlarım benim öyle bi dünya yalnızca masallarda var inanın yoksa erkeklerin bir çoğu insan kaplamalı hayvan…