İsteyenmeyen ve zaman zaman can sıkan programlar herkesin başında az çok vardır. Peki bu programlardan kurtulmanın yollarını hiç araştırdınız mı? İşte bu yollardan birisi de Decrap. Decrap’ın yaptığı en önemli işlevlerden birisi seçtiğiniz programları ve dosyaları sistemden kaldırmak.

istenmeyen

istenmeyen

Decrap bu işlevini yerine getirirken her zaman tedbirli davranıyor. Böylece sistem üzerinde önemli olan dosyalarınızda zarar görmeden sistemden kaldırılmış oluyor. Sizde bu gibi dosya sorunlarınızda Decrap’a başvurabilir ve kolayca bu sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Decrap bu işlevini yerine getirirken gereken süreçleri topluca ve otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Decrap’In en önemli ve en güzel yanı da sistemin derinliklerinde yer alan ve diğer programlarla ilişkilendirilmiş dosyaları da temizleyebilmesi. Tabi bunun yanında yönlendirmeler konusunu kullanıcıya bırakması programın kötü tarafı olarak değerlendirilebilir. Bu programı shouldiremoveit.com adresinden de ulaşılarak birlikte kullanılabilir.

program

program

Decrap’ın Avantajlarıyla Tanışın…

Programı uzun süredir kullandığınız bilgisayarınızdaki kıyıda köşede kalmış gereksiz yazılımları ve dosyaları temizlemek için de kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir program olan decrap’ı decrap.org adresinden de indirebilirsiniz. Yeni bir bilgisayar aldığınızda karşınıza birçok yazılım ve program örnekleri çıkar. Bu programlar genel olarak gereksiz oldukları için kullanılmaz. O nedenle Decrap’a başvurarak bu gibi yazılım ve dosyalardan kolayca  kurtulabilirsiniz.