Kahve, bazı insanlar için olmazsa olmaz bir günlük ihtiyaç olarak tüketilebiliyor. Yorgunluğun atıldığı ve enerjik bir güne girişin yapıldığı kahvenin İstanbul’da içileceği en iyi 5 mekanı sizler için listeliyoruz.

  1. MOC İstanbul

moc istanbul

moc istanbul

Ministry of Coffe kelimelerinin kısaltması olan MOC, Nişantaşı bölgesinin en iyi kahvecilerden birisidir. Baristaları tamamen profesyonel olduğu için istediğiniz kahve çeşitleri sizler için özel olarak hazırlanabiliyor.

  1. Geyik Coffee

geyik kafe

geyik kafe

Cihangirdeki kahve sevdalılarının gönülden bağlı olduğu Geyik Coffee, gece ve gündüz ayrı güzellikte bir mekan. Lezzetli kahve içmek isteyenler için önemli bir adres.

  1. Drip Coffee

drip kafe

drip kafe

Anadolu yakasında yaşayanların da kahve durakları arasında Drip Coffee yer alıyor. Bağdat Caddesi’nde yer alan bu küçük kahve mekanı İstanbul’un en lezzetli Latte’sini yapıyor.

  1. Kronotrop Coffee

kronotrop kafe

kronotrop kafe

Beyoğlu Galatasaray’da ufak ve sevimli bir kahve dükkanı olmasına rağmen aradığınız tüm kahve çeşitleri kendilerinde bulunuyor.

  1. Cup of Joy

Cup of Joy

Cup of Joy

Bebek’te karşımıza çıkan bu mekanın amacı kahve tutkunlarına sadece iyi kahve denettirmek. Mekana girdiğiniz zaman etraftaki kahve kokusu ile iştahınız kabarabiliyor ve kahvenizi beklerken sabırsızlanabiliyorsunuz.