İspanyol paça pantolonlar geçmiş yıllarda genellikle düz ayakkabılar ile birlikte sade bir şekilde giyiliyordu. Fakat günümüzde İspanyol paça pantolon artık istediğiniz her çeşit ayakkabı modeli ile birlikte şık bir şekilde giyilebiliyor. Topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar, babet ayakkabılar ve düz ayakkabılar seçim tamamen sizlere ait. Fakat yine de dikkat etmeniz gereken bazı ufak noktalar bulunuyor.

İspanyol Paça Pantolon

İspanyol Paça Pantolon

İspanyol paçalı pantolonlar ile kısa boylu bayanlar düz ayakkabı giyerlerse bu iyi bir seçim olmayacaktır. İspanyol paça pantolon yapısı itibariyle bayanların boylarını kısa gösterebilen bir model olduğu için düz ayakkabı ile birlikte giyildiği zaman boyunuz olduğundan daha kısa gözükebilir. Bu sebeple kısa boylu bayanların daha çok platform ya da kısa topuklu ayakkabılat tercih etmesi daha sağlıklı olacaktır.

İspanyol Paça Pantolon ile Ayakkabı Nasıl Giyilir?

İspanyol Paça Pantolon ile Ayakkabı Nasıl Giyilir?

İspanyol Paça Pantolon ile Topuklu Ayakkabı Giyilir mi?

Topuklu ayakkabılar ile İspanyol paça pantolonların giyilmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Dar kesim kotlar ile kusursuz gözüken topuklu ayakkabılar, İspanyol paça pantolonlar ile de kusursuz bir görünüm sağlayabiliyor. Özellikle geniş paçalı pantolonlar ile topuklu giydiğiniz zaman şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ayakkabınızın model seçimini de dantelli topuklu, deri ya da süet olanlardan seçerseniz eşsiz bir güzellik sizlerin olacaktır. İspanyol paçanın her sezon olduğu gibi bu sezon da moda olmasından faydalanarak doğru ayakkabı seçimi ile şıklığı sizler de yakalayabilirsiniz.