iOS 8 için az zaman kala Apple güncellemelerine devam ediyor.

7.1.2 güncellemesi bir kaç gün önce telefonlara geldi. Her güncellemede özellikle 6’dan sonra akla gelen ilk soru acaba bu güncellemeyi yapmalımıyım! Bu sorunun sebebi malum gelen gideni aratacak mı mantığı :)

iOS 7.1.2 Güncellemesi

En son güncelleme öncesi yapılan yüklemelerde pil ömrü zaten olmayan ayfonlarımız resmen yerlerde süründü (hoş hala internet kullanımı olduğunda 5 saat batarya ömürüne sahip) ama son güncellemede biraz daha toparladı.

Bu 7.1.2 güncellemesinde sebepler belirtilmiş içinde hızlandırma ve pil ömrüne dayalı bir açıklama yok ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali herkes tetikte bekliyor sanki, acaba ne olacak diye :)

iOS 7.1.2 Güncelleme icerigi

Ben iOS 7.1.2 güncellemesini gerçekleştirdim. 2. gün oldu, pilde bir değişiklik göremedim, e-maillerdeki geliştirmeleri sanırım görmek zor, bunun dışında bir artı veya eksi ile karşılaşmadım. Eğer söylendiği gibi bir yenilenme ve düzenlemeyse sorunda yok zaten.

Artık Eylül Ayı’na kadar bu şekilde beklemeye devam edeceğiz en son OS X Mavericks’te yapılan güncelleme şimdi tellerde yapılan güncelleme Apple’daki abilerin hızla çalıştıklarının bir göstergesi.

Sizde 7.1.2 güncellemesi yaptıysanız yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın, artılar ve eksiler neler birlikte tartışalım.

 

Tags: ,