Kitaplık ünitelerinde gün geçtikçe birbirinden ilginç tasarımlara rastlayabiliyoruz. Bunlardan birisi olan fakat görenleri şaşkına çevirecek ölçüde farklı çizgilere sahip olan twin kitaplık modeli sizinde aradığınız olabilir. İki büyük kıtanın birleştiği noktadan esinlenilen bu harika tasarım dekorunuzun en önemli tamamlayıcısı olucak.

Kitaplık Üniteleri

Kitaplık Üniteleri

Gittikçe saydamlaşan dekorasyon trendlerine inat çok belirgin bir şekilde ben buradayım diyen twin kitaplıklar buna rağmen kullanışlılığı da size fazlasıyla tattırıyor. Dilediğinizde kapaklarını açarak raflarında kitaplarınızı ve sevdiğiniz birçok objeyi kullanabilir dilediğinizde ise kapaklarını kapalı tutarak bir dolap edasıyla odanızın bir köşesinde tutabilirsiniz.

Sadece dışarıdan dolap gibi durmakla kalmayıp, kapalı kullanmak istediğiniz zamanlarda raflarından her türlü faydalanabilirsiniz. Son derece estetik kapak çizgileriyle açıkken de kapalıyken de odanızda göz zevkinize zevk katarak yer alacak. Orta bölmesinde ki kıvrımlı ayrım ile daha da kullanışlı hale gelen ikiz kitaplık kapanırken alttan tekerlekleri sayesinde iç içe geçerek yerden tasarruf sağlıyor. Tamamen açıkken tek bir raf haline gelebilen bu kitaplık ile dekorasyonunuzda sıklıkla değişiklikler yaratabilirsiniz.