H&M Türkiye piyasasına girdikten sonra hemen sevilen markalardan biri oldu. Çok uzun seneler bekleyip her ne kadar geç bir giriş yapmış olsada özellikle bayanlar markayı hep takipteydi. Normal fiyat karşılaştırması yaptığımızda oldukça makul sayılabilecek H&M (tabi özel tasarım koleksiyonlarını bu söyleme dahil etmiyorum) iç çamaşır modellerinde de bu güzel fiyat politikasını uyguluyor.

HM pembe iç çamaşırlar

HM pembe iç çamaşırlar

2013 sonbahar kış sezonu için yeni iç giyim modelleri ile karşımıza çıkan H&M öncelikle renklerde pastel tonları tercih etmiş. Tabi siyah, beyaz gibi klasik renkleri söylememe gerek yok. Bu pastel tonlardaki iç çamaşır modellerini ise saten yada danteller tamamlıyor. Hemen her tarza hitap eden modeller oldukça beğeni toplayacak diye düşünüyorum.

2013 iç çamaşır takimlari

2013 iç çamaşır takimlari

Kalite olarak tam net birşey söylemem söz konusu değil, bunun nedeni ise fantezi iç çamaşır takımlarının hemen hepsinde kullanılan sentetik materyaller. %100 pamuk ile üretilen çamaşırlar daha klasik modellerde bulunduğu için fantezi giyim seviyor ve kışkırtıcı olmak gerektiğini düşünüyorsanız sentetige devam =)

HM bayan iç giyim

HM bayan iç giyim

2013 hm iç çamaşırlari

2013 hm iç çamaşırlari

2013 hm iç çamaşır

2013 hm iç çamaşır