İş hayatının resmiyetinden, giyim tarzının belirli bir kalıp içerisinde olmasından sıkılan erkek ve kadınlar genellikle hafta sonları ve özel hayatlarında spor tarzı tercih ederler. Spor tarzda ayakkabınızla birlikte harika bir uyum yakalamak istiyorsanız bu önerilere kulak verin.

Casual Ayakkabılar

Erkekler için bu tarzı yakalamak çok daha kolay. Casual spor ayakkabılar size hem klasik hem de spor karışımı harika bir görünüm yaratabilir. Yaz aylarında şort giymeyi seviyorsanız klasik tarzda spor ayakkabıları ve sandaletler sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir. Tabi ki bir de kadın erkek herkesin bayıldığı converse ayakkabıları es geçmemek lazım. Özellikle jean pantolonların altında harika bir görünüm yaratan her renkte converse ayakkabılar spor tarz için kullanıma çok uygun.

Rahat Bayan Topuklu Ayakkabılar

Yüksek Topuktan Sıkılan İş Kadınları İçin

Yüksek topuklu ayakkabıları gün içinde kullanmak zorunda kalıyorsanız günlük hayatınızda spor tarzı tercih etmek sizin için mükemmel bir keyif olacaktır. Converse modeller bayanlar için de harika bir rahatlık ve tarz sağlarken spor tarzda babetler de yaz aylarının vazgeçilmezlerinden.

Rahat Spor Bayan Ayakkabılar

Kış aylarında ise tarzınıza uygun kısa topuksuz bot ve çizmeler size uygun olacaktır. Küt burunlu çok hafif küt topuklu ayakkabılarla da hem spor hem de klasik bir tarz yakayabilirsiniz.

 

Etiketler: , ,