Hayat, siz günlük hayatınızı bütün enerjisi ile yaşarken bir anda karşınıza çıkarak bütün yaşam enerjinizi alan insanlar ile doludur. Şimdi hep birlikte bu insanları daha yakından tanıyalım.

  1. İnternette Yazmayı Bilmeyenler

Bu tür kişilerin attığı mesajları anlayabilmek için dekodere ihtiyaç duyarsınız. Yazdıkları her mesaj kısaltılmış harflerden oluştuğu için özellikle cep telefonu kullanıyorsanız sinir krizi geçirebilirsiniz.

internette konuşmak

internette konuşmak

  1. Sorulara Soru ile Karşılık Veren İnsanlar

Kritik bir durum için fikir danıştığınız kişinin aynı soruyu size soru olarak tekrar yöneltmesi durumudur. Önemli bir durum için “Bu konuda ne yapabiliriz?” diye sorarsanız “Ne yapabiliriz?” cevabını alarak bütün hayat enerjinizi kaybedebilirsiniz.

soruya soruyla cevap veren insan

soruya soruyla cevap veren insan

  1. Cep Telefonunu Duymayanlar

En zor şartlar altında cep telefonları hayat kurtarıcı olabiliyor. Ancak aradığınız kişi telefonunu sürekli sessizde tutuyor ve uzakta bir yerlerde bırakıyor ise bu durum sizi çileden çıkartabilir.

telefonu duymamak

telefonu duymamak

  1. Sürekli Espri Yapmak İsteyenler

Canınız sıkkın bir şekilde bir ortamda arkadaşlarınız ile bir şey paylaşırken araya girerek iğrenç esprileri ile ortamı soğutarak sizi de sinir edici özelliğe sahiptirler.

komik olmayan insanlar

komik olmayan insanlar