Teknoloji denildiği zaman insanların akıllarına gelen isimlerin başında Google geliyor. Arama motoru olarak insanlara oldukça büyük hizmetler veren marka, şimdilerde Google Glass ile Diane von Furstenberg’i birleştirerek ortaya daha öncesinde çıkmamış tarzda bir işbirliğine de imza atmış oldular. Biri teknolojinin diğeri ise modanın en bilinen ismi olan bu iki markanın ortaya çıkartacağı yenilik sayesinde ortaya daha öncesinde çıkmamış derecede farklı bir şey çıkacak.

Google Glass

Google Glass Diane von Furstenberg Birliği

Daha öncesinde 2013 yılında yine Google Glass ile işbirliği yapmış olan marka, bu dönemde de moda severlere farklı bir deneyim yaşatmıştı. Yapılacak olan ikinci ortaklıktaki en büyük farklılık ise, modacının Google Glass sayesinde aynı anda hayranları ile hızlı bir şekilde bağ kurabileceği.

Tasarımlarını çok daha iyi bir şekilde tanıtabilecek olan Diane von Furstenberg böylece aynı anda tasarımlarını tanıtırken diğer bir yanda da oturdukları yerden diğer parçaları inceleyebilecek, hatta satın alabilecekler. Daha öncesinde bu teknolojiyi kullandığını belirten Furstenberg, Google Glass ile moda severleri tekrardan buluşturmak için heyecanla bekliyor.

 

Etiketler: