Klasik tarzın sadece takım elbise ya da kumaş pantolon ve klasik gömlekten ibaret olmadığını son yıllarda öne çıkan tasarımlarla öğrendik. Klasik tarz denince akla gelen ilk örneklerin çok dışında şeyleri kombinleyerek çok hoş bir klasik tarza sahip olabilirsiniz.

Klasik Tarzda Farklı Renkler

Giyimde erkekler için renklerin gri, siyah, kahverengi gibi belirli renklerden ibaret olduğu kanısının yavaş yavaş yıkıldığı son yıllarda artık erkeklerde her rengi kıyafetlerinde kullanıyor ki kullanmalı da zaten. Çünkü renkler hepimiz için. Peki bir erkek bu renkleri klasik giyim tarzına nasıl uyarlayabilir?

george clooney

Daha önce belirtildiği gibi klasik giyim tarzı, kumaş pantolon ve gömlekten ibaret değil. T-shirtlerle keten pantolonları kombinleyerek çok hoş bir tarz yaratabilirsiniz. Hem göze batmadan tarzınızı korumuş olurken hem de modaya ayak uydurmak artık çok kolay. Renkler konusunda da mevsimlerin bize sunduğu doğadaki renk değişimlerine ayak uydurabilirsiniz. Kışın daha sert ve koyu renkler tercih ederken, ilkbahar da daha cıvıl cıvıl,sonbaharda ise daha pastel ve toprak tonlarını tercih ederseniz harika bir tarz yakalamış olursunuz.

klasik tarz

Ceketleri spor gömleklerle ve jean pantolonlarla kombinleyebilir, yakalı örgü hırka modellerini kış aylarında kullanabilirsiniz. Klasik bir tarza sahip olmak klasik olmayı gerektirmez. Siz de tarzınızla klasikliği farka dönüştürebilirsiniz.

 

Etiketler: ,