Yatak odalarımızın vazgeçilmez parçaları olan gardrop dolaplar son dönemlerde mobilya üreticilerinin yaratıcılıkları sayesinde oldukça fazla modelde insanlara sunulur hale geldi.

modern gardroplar

Gardroplar bütün eşyamızı ve hatta fazlalıklarımızı toplayan önemli bir yatak odası unsuru olmasının dışında, odamıza renk ve güzellik katan bir parça. Çok bölmeli bir gardroptan tutun da küçük odalar için üretilmiş portatif tarzlara kadar çok çeşitli seçeneklere rastlamak mümkün.

Yatak Odası Takımlarına Eşlik Eden Muhteşem Tasarımlar

Genellikle yatak odası takımlarının en büyük parçalarından biri olan gardroplar, son dönemlerde basit ve parçalı olarak da üretilip insanların beğenisine sunuluyor. Her keseye uygun bir gardrop modeli bulmak mümkün.

gardrop modelleri

İster evli olun ister bekar, gardroplar uyuduğumuz odanın ayrılmaz bir parçası. Giysilerimizi muhafaza etmesinin yanında odadaki fazla eşyaları da koyduğumuz düşünülürse işimizi oldukça kolaylaştırdıkları yadsınamaz.

Bazıları için devasa büyüklükte üretilen gardroplar modüler anlamda basit parçalarla az yer kaplayan örnekler de sunabiliyor. Günümüzde apartman dairelerinin eskisi kadar büyük inşa edilmediğine bakarsak sürgü kapı gardropların neden oldukça sık tercih edildiğini anlayabiliriz.

Kapağında ayna olan gardroplar da sık tercih edilenler arasında. İçeriğinin çok karmaşık çok küçük bölmeli olanları ise bizim insanımız için pek uygun görünmüyor gibi. Son yıllarda üretilen modellerin çeşitliliği gösteriyor ki her zevke ve keseye hitap eden bir gardrop modeli var.

 

Etiketler: , ,