Dünyanın lider akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Samsung’un üst seviyeli modellerinin tanıtımları tek tek gelmeye devam ediyor. Üst seviyeli teknik donanım özelliklerine sahip olan Samsung Galaxy S7’nin tanıtımı yapılmadan önce ise akıllı telefon dünyasında bu modelin Batman ve Superman özel versiyonlarının geleceği haberleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Galaxy S6 modeli için Marvel karakterlerinin temaları ile tasarım yapan Samsung, yoğun bir ilgi ile karşılaştıktan sonra bu konsept tasarımlarının devam edebileceğini söylemişti.

samsung galaxy s7

samsung galaxy s7

Yeni karakterler ve temalar hakkında gizemli tavrını koruyan Samsung’un bu yıl hangi karakterlere yer vereceği ortaya çıktı. Yeni gelen bilgilere göre iki Samsung Galaxy S7 için yapılacak olan bu tasarımlarda Batman ve Superman temalı iki ayrı tasarım olacak. Cihazların dış görünümleri, zil sesleri, duvar kağıtları, animasyonları ve simgeleri tamamen Batman ve Superman filmlerinin konseptleri ile aynı olacak.

Etkinlik Sonrasında Fiyatlar Açıklanacak

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağı söylenen yeni Samsung Galaxy S7 Batman ve Superman versiyonlarının fiyat etiketlerinin ne olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Eski modellerin ülkemizde uygun fiyat etiketleri ile satılması ise serinin takipçilerinin şimdiden sevinmesine yol açıyor. Etkinlik sona erdiği zaman Samsung Galaxy S7 Batman ve Superman versiyonlarının satış tarihleri ile satış fiyatlarının açıklanacağı da söyleniyor. Cihazlarda teknik olarak herhangi bir farklılık ise bulunmayacak.