Sevdiklerinize farklı lezzetler sunmayı, misafirlerinizi sunduğunuz ikramlarla kendinize hayran bırakmayı seviyorsanız, birbirinden farklı tatları bir araya getirmeyi de iyi bilmelisiniz tabii onları nerede bulacağınızı da.

Çikolata Kaplı Elmalı Topları Denediniz mi?

Kadınların bir araya geldiklerinde en sık konuştuğu konulardan biridir yemek tarifleri, özellikle çay saatlerinde sunulan ikramlıklar ile donatılan sofralar adeta kadınların gövde gösterisine dönüşür. Önemli olan hem lezzetli hem de farklı olanı sunmaktır. Siz de hep aynı lezzetleri yemekten ve yedirmekten sıkıldıysanız, misafirlerinize çikolata kaplı elmalı toplar sunmaya ne dersiniz? Çikolatanın eşsiz lezzetinin masum ama bir o kadar cezp edici olan elma ile buluşmasından doğan efsane lezzete misafirleriniz bayılacak.

çikolata kaplı elma topları

çikolata kaplı elma topları

Peki ya tarif dediğinizi duyar gibiyiz? Çikolata kaplı elmalı top tarifini sntlife.com’dan alabilirsiniz. Hem yapımı kolay hem de tamamen evinizde bulunan malzemeler ile hazırlana bu eşsiz lezzet siz de ve misafirlerinizde bağımlılık yaratabilir. Tatlıya hayır diyemiyorum ama malum kalori savaşına da direnmek zorundayım diyorsanız işte çözümü. Hem tatlı krizinize hem de kalori mücadelenize iyi gelecek bu çikolatalı elmalı toplar sayesinde masum bir kaçamak yapabilirsiniz.