Masa başında şekerlemeyi seviyorsanız ve çalışma alanlarınızda sık sık uyuya kalıyorsanız iki yanından kollarınızı geçirebileceğiniz sevimli yastık modelleri kullanarak ufak kestirmelerinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

yastık modelleri

Hayat arkadaşınız ile uyurken kolunuzu yatağın neresine koyacağınızı kestiremiyor ve sürekli olarak tek kolunuzu ikinizin arasında bir yerde rahatsız edici şekilde buluyorsanız alt kısmında kol geçirebilmeniz için bir yer olan yastıkları kullanabilirsiniz.

Hayvan figürlü yastıklar özellikle çocuklu aileler ve kendi içindeki çocuğun ruhunu hala yaşatanlar için günlük hayatın tüm stresinden arınabilecekleri yastık modelleridir.

yastık cesitleri

Hangi Renk Yastıklar Seçilmelidir?

Dikkat dağıtmayacak renkler de özellikle yatak odalarında kullanabileceğiniz yastık modeli olarak öne çıkar. Kırmızının ve diğer canlı renklerin uykuya dalmakta güçlük yaşattığı uzmanlar tarafından kanıtlandığı için bu tür renklerden uzak durarak daha sade ve konsantrasyonunuzu dağıtmayacak yastıklar kullanabilirsiniz.

Orjinal fikirlerden ve teknolojinin dekorasyonlar üzerinde kullanılmasından hoşlanıyorsanız da üzerinde dijital saat yer alan ilginç yastık modellerini seçebilirsiniz. Bu tür yastıkların üzerinde sizi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş mekanizmalar yer alır.

 

Tags: ,