Son zamanlarda evlerde modern bir görünüm kazanmak amacıyla ev sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği duvar kâğıtları ile siz de evinizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde dikkat çekmek istediğiniz alana uygulayacağınız duvar kâğıdı ile misafirlerinizin beğenisini toplayabilirsiniz.

Duvar Kâğıtları

Ev sahiplerinin duvar kâğıdını tercih etmelerinin tek nedeni evlerinde estetik bir görünüm kazanmak değildir. Duvar kâğıtları hem ekonomik hem de kolay uygulanabilen ev aksesuarlarındandır. Bunun yanı sıra kirlendiğinde kolayca temizlenebilir ve kir tutmaz.

Duvar Kâğıdı Modelleri

Duvar Kâğıdı Renklerini Dikkatli Seçin!

Evinizde duvar kâğıdı kullanacağınız alana göre farklı tasarım duvar kâğıtları tercih etmelisiniz. Örneğin: salon için seçeceğiniz duvar kâğıtlarının daha açık renkli olmasını sağlayın çünkü bu şekilde salonunuzun hem daha ferah hem de daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Salonun yanı sıra evinizin en özel alanı olan yatak odanız için daha otantik renkler ve desenler tercih edebilirsiniz. Yatak odanızda küçük ama etkili bir değişim için duvar kâğıtlarının tutkulu niteliğinden yararlanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz duvar kâğıdı ile hem odanızı hem de aşkınızı yenilemeye ne dersiniz?

 

 

Etiketler: , ,