Kadın ve erkek herkesin kendisine özenle yaklaşması ve bazı iyi gibi gözüken alışkanlıklarını bırakması gereklidir. Erkeklerin farkında olarak ya da olmadan yaptığı en kötü 5 alışkanlığı sizler için listeliyoruz.

  1. Sigara İçmek

Ülkemizde erkekler kadınlara göre daha fazla sigara içiyorlar. Aşırı sigara tüketimi her şeyden önce sağlığınıza zararlıdır. Ayrıca sigara kötü koktuğu için bayanların gözünde karizmatik değil sadece kötü kokulu bir erkek olarak gözükürsünüz.

sigara içen erkek

sigara içen erkek

  1. Dış Görünüşe Önem Vermemek

Erkek olduğunuz için moda anlayışınızın olmaması gerektiğine inanmanız doğru değildir. Erkekler de kadınlar kadar şık gözükmek için uğraşmak durumundadır. Dış görünüşünüze düzen vererek kötü alışkanlıklar arasında olan bu durumu düzeltebilirsiniz.

iyi giyinen erkek

iyi giyinen erkek

  1. Sürekli Futbol Konuşmak

Özellikle bayanların ağırlıkta olduğu ortamlarda sürekli olarak futboldan bahsetmek karşı tarafı hiçbir şey anlamadığı için sıkabilecek bir durumdur.

Bu davranışınızdan ve fanatikliğinizden biraz uzaklaşmalısınız. Fanatiklik bırakmanız gereken kötü alışkanlıklar arasında yer alır.

futbol konuşan erkek

futbol konuşan erkek

  1. Argo

Argo konuşmak toplum tarafından hoş karşılanan bir durum değildir. Konuşurken sürekli olarak argo kelimeler kullanmak çevrenizi rahatsız eder.

argo konuşan adam

argo konuşan adam