Erkeklerin dikkatini çekmenin yolu aslında sadece kendiniz olmaktan geçer.

Onların dikkatini çekmek için ne kadar çaba harcarsanız başarısız olma ihtimaliniz bu durumla doğru orantılı olarak yükselecektir.Sizlere erkeklerin dikkatini çekmek için en etkili 3 adımı açıklıyoruz.

  1. Aşırı Mütevazi Olmayın

Mütevazi olmak aslında çekici olmanızı sağlayan bir durumdur. Ancak özellikle karşı cinse karşı aşırı mütevazi olursanız karşınızdaki kişi bu durumu yanlış anlayarak sizi özgüveni eksik biri olarak görebilir onun gözünde bu durumun dengesini iyi ayarlamaya çalışın. Yeteneklerinizi ve özelliklerinizi fazla gizlemeyin.

mütevazilik

mütevazilik

  1. Giyiminize Özen Gösterin

Erkeklerin en dikkat ettikleri noktalardan birisi de bayan giyim konusudur. Dış görünüş ilk bakışta her erkeği etkilemeye yetecek güce sahip olduğu için görünüşünüze çok dikkat etmelisiniz. Yalnız giyinirken abartı dekoltelerden ve mini elbiseler uzak durmanızda ilk dönemler için fayda var.

düzgün giyim

düzgün giyim

  1. İlk Adımı Ondan Beklemeyin

Erkeklerin bayan giyim kadar ilgisini çeken başka bir konu varsa o da ilk adımın sizden gelmesidir. Bu atmış olduğunuz adım erkeğin gözünde sizin ne kadar cesaretli ve özgüveni yüksek biri olduğunuzu gösterir.

ilk adım

ilk adım