Erkek çekiciliği 2015 klasik tarzı ile bütünleşerek gözleri cezbetmeyi başarıyor. İç yelek modası, farklı tarz ve desenleri ile sadece klasik sevenlere değil tüm erkeklerin beğenisine açık hale geliyor.Ceket içine giyilebilecek yelek modası sadece özel günler için değil aynı zamanda günlük yaşamda giyildiğinde karizmatik etkisi ile ilgileri topluyor. 2015’de gelişen ve farklılıkları ile göz dolduran tarzlar için etnik ya da bohem tarz severlere ince dokunuşlarda gösterilen desenlerde ayrıntıları yakalayabilirsiniz.

yelekli takım

yelekli takım

Ya da spor tarzdan vazgeçmem diyenler için kısa kollu üzerine daha bol olabilecek yelek modelleri de gündemde ilk sıralarda yer alıyor. Elbette giyimde gözde olan klasik tarzı etnik giyim ile birleştirerek ortaya çıkan kombinler başyapıt sanatkârlığını ortaya koyan bir seçim haline geliyor. Sadece sıfır kol değil uzun kollu yeleklerde başarılı imajını aynı derecede sağlıyor.

yelekli takım elbise

yelekli takım elbise

Yelek ve Kravat Uyumu

Özellikle şirket çalışanlarının tercih ettiği stil olan yelek içine kravat ya da fular giyiminde renk, desen ve doku oldukça önem içeriyor. Biri kadife diğeri saten gibi hatalar oldukça kötü bir görünüm çıkarabileceği gibi giyimde karizmanın sarsılmasına da yol açabilir. Bu yüzden öncelikli olarak doku uyumu ardında renk uyumu çok önemlidir.