spor gelin ayakkabı modelleri

En güzel gününde en şahane görünüme sahip olmak her genç kızın hayalidir. Muhteşem görünmenizi sağlayacak olan güzel bir gelinliğin yanında tamamlayıcı olan ayakkabılarınızında göz alıcı olması bir o kadar önemli.

dantelli gelin ayakkabısı modelleri

Son yıllarda gelin ayakkabılarında öne çıkan çizimli ve karikatürlü tasarımların yanında beyazın ölümsüz sadeliği ile birlikte bej ve krem tonları 2015 yılında yine ön planda olacak. Her ne kadar renkli gelin ayakkabıları da gündeme gelse de beyaz ve tonları yine ilk sıralarda yerini alacak.

gelinlik ayakkabısı modelleri

Gelin Ayakkabılarında Ön Planda Olan Tasarımlar

Gelin damat figürlü ayakkabıların ön plana çıktığı bu sezonda çok şirin karikatürlerle ayakkabılarınızı şenlendirebilirsiniz. Önden ince bantlı stiletto ayakkabılar bu yıl yine en çok tercih edilenler arasında olacak. İnci süslemeli pudra tonlarındaki gelin ayakkabıları ile duvak modeli tasarımlı ayakkabılar raflarda yine ön planda yerini alacak.

platform topuk gelinlik ayakkabısı

2015 yılının gelin ayakkabılarındaki bir diğer trendi ise yılan derisi ayakkabılar olacağa benziyor. Yılan derisinin en hafif ve romantik hali 2015 yılında gelin ayakkabılarını süsleyecek. Şıklığın yanında rahatlığında çok önemli olduğu o özel gün için üretilen orta topuklu ayakkabılar, yüksek topukta zorlananlar için çok güzel bir seçenek.

 

Etiketler: , ,