Sünnet, nikâh ve düğün törenleri düzenlediğimizi sevdiklerimize haber verip onları da bu mutlu günümüzde yanımızda görmek istediğimizi kendilerine davetiye göndererek haber veririz. Bu davetiyeleri o yılın en çok tercih edilen modellerinden seçebileceğimiz gibi, bütçemize en uygun fiyata sahip olanlarını da tercih edebiliriz. Bu tamamen bizim davetiyeler için ayırmış olduğumuz bütçeye bağlı bir durumdur. Burada asıl önemli olan özel günlerimizde bu davetiyeler aracılığı ile sevdiklerimizi mutlu edip yanımızda görebilmek ve bunun için dikkat etmemiz gereken ince bir ayrıntı var o da davetiyeleri bizzat elden teslim etmek. Eğer posta yoluyla ya da başka birinin vasıtasıyla gönderirsek o zaman insanlar önemsenmediklerini düşünerek kırılabilirler.

düğün davetiye

EN TREND DAVETİYE MODELLERİ

Davetiyeleri seçerken fiyatının yanı sıra trend olmalarına da dikkat ederek seçimimizi yaparız ki arkadaş ve akrabalarımız sonra eski model klasik düğün davetiyesi seçtiğimiz için bizi zevksiz olmakla suçlamasınlar. Günümüzde pek çok çeşit davetiye modelleri mevcut olup bu konuyla ilgili her geçen gün yaratıcı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Eski bir sinema filmini andıran davetiyelerden tutunda sanal ortamda hazırlanmış ve iki sevgilinin bu güne kadar yaşadıkları mutlu anları içeren görsellerden oluşan davetiyelere kadar. Yani günümüzde yeni nesil gençlik sosyal medya aracılığıyla da hazırlamış oldukları sanal davetiyeleri arkadaşlarına göndererek farklı bir yolla düğünlerine insanları davet edip mutluluklarına ortak etmektedirler.

düğün davetiyesi

ÖZEL TASARLANMIŞ DAVETİYELER

Eğer isterseniz kendi davetiyenizi kendiniz tasarlayarak düğün davetiyeleri basan yerlerde bastırıp yaratmış olduğunuz bu yeni ve özel tasarımınızla dostlarınızı etkileyebilirsiniz. Bunun dışında düğün organizasyonu için seçilen özel ve seçkin mekânlara girişte güvenlik açısından görevliler misafirlerin davetiyelerini görmeyi talep etmektedir. Bu nedenle özel yerlerde yapılan düğün törenlerine katılırken mutlaka düğün davetiyelerinizi yanınızda getirmelisiniz bunu unuttuğunuz takdirde içeri girişlerde sorun yaşayarak canınız sıkılabilir. Güzel ve mutlu bir anın hatırası olarak yıllar boyunca saklayacağımız bu davetiyeler için kendiniz aklınızda bulunan davetiyeyi tasarlayabileceğiniz gibi bu iş için özel tasarımlar yapan kişilerin tasarımlarından da yararlanabilirsiniz tabi bu fiyat bakımından size biraz tuzluya gelecek ama akılda kalıcı bir yer edinecek bir davetiyeye sahip olacaksınız.

 

Etiketler: ,