Genel olarak güzel bir görünüme sahip olmada dudakların ne kadar etkili olduğunu biliyorsunuz. Dolgun ve güzel bir şekle sahip olan dudaklar çekici bir görünüm elde etmenize olanak sağlar ki, bu çoğu zaman doğuştan sahip olunan bir özellik olmadığı için estetik merkezleri çıkış noktası haline gelir.

dudak dolgunlaştırma

dudak dolgunlaştırma

Dudaklarınıza herhangi bir şey enjekte etmeden de güzellik kazandırmak mümkün. Doğal dudak dolgunlaştırma yöntemlerini deneyerek dudaklarınızı daha dolgun ve çekici hale getirebilirsiniz.

Doğal Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Dudaklarınıza çekicilik kazandırmak için estetik merkezilerine giderek büyük meblağlar ödemenize gerek yok. Yapmanız gereken basit işlemlerle hayalinizdeki dudaklara sahip olabileceksiniz. İlk olarak doğal dudak dolgunlaştırma yöntemi vicks kullanmayı deneyebilirsiniz. Dudaklarınıza gün içerisinde birkaç kez vicks uygulaması yaptıktan sonra bir müddet bekleyin ve rujunuzu sürün. Nasıl dolgunluk kazandığını göreceksiniz.

dolgun dudak

dolgun dudak

Bir diğer dudak dolgunlaştırma yöntemi de acı biber sürme. Evet bu bazılarınız için çok ilkel gelebilir, ama pek çok kadın kısa etkili olsa da, özellikle fotoğraf çektirmeden önce kırmızı acı biberi dudaklarına sürdükten sonra rujunu sürmeyi deniyor. Tabi bu işlem için birazcık acıya dayanıklı olmalısınız. Dudak kalemi kullanarak da dolgunluk kazanabilir, dolgun ve şekilli dudaklara sahip olabilirsiniz.