Dövme modelleri yaz ayının gelmesiyle birlikte canlanmaya başladı. Hepimiz beğendiğimiz bir şekli kolumuzda ya da omzumuzda taşımak isteriz. Dövme modelleri çok çeşitli şekillerden olup sizlerin tarzınızı yansıtacak şekilde olmalıdır. Unutmayalım, seçtiğimiz şekli uzun bir süre taşıyacağız. Lazer ile sildiğimiz zaman silme izleri hafif de olsa belli oluyor.

erkek dövme trendleri

Dövme Modelleri Şekilleri

Dövme modelleri özellikle fit bedenlerde güzel duruyor. Şekiller daha net görülüyor. Kilo aldıkça bazı dövme şekillerinin kaybolduğu gözlemlenmektedir. Dövme yaptıracaklara tavsiyem, çiçekli ya da sembolleri temsil eden şekilleri yaptırmanızdır. Gençlik dönemlerinde aşık olduğunuz kişilerin isimlerini dövme yaptırıyorsunuz. O kişiden ayrılınca lazere koşmak zorunda kalmamak için.

bayan dövme trendleri

Dövme yaptıracağınız zaman sağlık koşullarına önem veren yerlerde uygulamayı seçin. Yaptıracağınız yer hijyen kurallarına mutlaka uymalıdır. Dövme yaptıracak kişiler üç gün önceden kendilerine dikkat etmeli ve alkol gibi içecekler almamalıdır. Dövme yaptıracağı sırada da vücudu uyarıcı madde alınmaması gereklidir. Kana karışma olasılığı daha çok artmaktadır. Dövmenin güzel şekillerden seçilmesi çok önemlidir. Uzun bir zaman taşıyacağınızı unutmayın.

 

Tags: ,