Ağaç meselesi halledildi. Doğru yanlış anladık. Ama özele müdahale ne oldu. 3 çocuk meselesi için bizim Gezi Parkı’ndaki eylemlerimize ne zaman su sıkacaklar. Markaları siz bildiğinizden kurex ve jokey türü marjinal örgütlerin bizim parktan ne zaman gazla uzaklaştırılacaklarını merak etmiyor değilim.

İçeceklerimiz ne zaman gazoz katacaklar? Ne zaman su sıkacaklar? Ne zaman GAZ’lı içecek altında kalacağız. Kafayı bulup bir karşı cinse ekşidiğimizde Tomaların ne zaman aramıza gireceğini.

Hangi köşeden elinde gaz tabancasıyla fırlayan polislerin ne zaman cinsiyetimize bakmadan kafamıza başörtüsü bağlayacağını. Takmaya direnenlerin Cuma namazı çıkışı nasıl odunla dövüleceğini.

Facebook ve twitter da üç çocuk yapmaya çalıştığımızı gösteren gecelik performans filmlerimizi (Hadi ben Clip diyeyim) yayınlayarak yönetenlere bağlılığımızı göstersek bile sonucun başarısız olmasını nasıl savunacağımızı. Kürtaja başvurmadığımızı olmuyor olmuyor şarkısı eşliğinde nasıl sunacağımızı.

Gece çağıran valiye başka görevde olduğumuz için gelemediğimizi nasıl ispatlayacağımızı.

Yani özelimiz nasıl koruyacağımızı bilmediğimiz gibi bu konuda da Necati Şaşmaz’ın görüşme sonucu ne diyeceğini de merak ettiğimizi…

Yani bu eylem bitti denebilir mi?

Yatak odamda Toma destekli eli sopalı gaz tüfekli adamlarıda göreceğim korkusu da yok değil.

Bu eylemin bana öğrettiği bu.

Ya size…