Dekorasyon yapmak zor bir iştir. Küçük detaylara önem vermek gerekir. Göz ardı edilen her eşya dekorasyonun bir parçası olabilir. Salon dekorasyonu yakarken salonun genişliğinin göz önünde bulundurulması gerekir. Genişlik kadar salona hâkim olan renklerin de önemi vardır. Dekorasyon bütünlük işlemidir. Tüm eşyaların ve renklerin birbiriyle uyum içinde olması gerekir. Bunun için dekorasyon önerileri dikkate alınarak başarılı sonuçlar elde edilebilir. Çalışma odası dizayn etmek isteyenlerin mümkün olduğunca göz yoracak eşyalardan kaçınmaları gerekir.

dekor

dekor

Göz yormayacak renklerin tercih sebebi olması önerilir. Karışık objelerle süslü bir oda çalışmaya odaklanmanızda sıkıntı yaratabilir. Dekorasyon önerileri dikkate alınarak ve ufak araştırmalar yaparak yalın çalışma odası oluşturabilir ve dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dekorasyonu süslemek için kâğıt masa lambaları tercih edilebilir. Bu lambalar hem şık bir görüntü katar hem de işlevi büyüktür.  Odanızda takılarınız için, saatleriniz için ya da gözlükleriniz olmak üzere çeşitli aksesuarlarınıza yönelik ayrı raflardan oluşacak dolaplar tercih edebilirsiniz. Ayrıca takıya düşkün bayanların takı askıları için harika

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

Dekorasyon yapmak gereksiz eşyalarla dekorasyon yapılacak alanı doldurmak demek değildir. Ayrıca lüks eşyalarla evinizi süslemek anlamına da gelmez. Elinizdeki eşyaya küçük rötuşlar yapabilirsiniz. Bu eşyaları dekorasyon yapacağınız alanın bir köşesine koyabilirsiniz. Böylelikle odanın havasını değiştirmeniz mümkün olabilir. Yerinde harcamalar yaparak dekorasyon yapmak mümkündür. Tüm detaylar dikkate alınırsa bütçenizi yormadan başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.