Engin Günaydın nam-ı diğer sevgili Burhan ozletmisti kendisini. Simdi Muhtesem Yuzyil’da varya diyeceksiniz belkide ama ben o diziyi dizi olarak gormedigim icin (sadece kendi tercihim diziyi iyi yada kotu diye yargilamayacagim) tesadufen gordugum Kanal D tanitiminda Galip Derviş karakteriyle geri donecek olmasi oldukca hosuma gitti.

Galip Derviş

Galip Derviş dizi tanitimini izleyince keyifli bir dizi olacagi izlenimini verdi bana ama tabi ne olur sonu bunu kimse bilemez. En son Avrupa Yakasin’dan sonra Vavien’de izledigim Engin Günaydın’in bu projede de iyi isler yapacagina eminim. Okan Bayulgen skeclerinden beri takip ettigim Engin Günaydın’in tekrar ekranlarda bas gosterecek olmasi ise guzel bir haber gibi sanki.

Galip Derviş dizi oyunculari

Galip Derviş dizi oyunculari

Simdi diyeceksiniz hep Erol hep Erol diziyede gel biraz. Kisaca dizi hakkinda da bir kac sey soyleyeyim:

Galip Derviş aciga alinmis bir komiser daha dogrusu olay yeri inceleme uzmani . Oldukca takintili, hemen herseye karsi bir takintisi var. Ancak bir o kadarda akilli ve her isi hemen cozen cinsten zeki. Iste ozet olarak dizi bu :) Akilli ve  takintili bir polisi canlandiracak Engin Günaydın, yaninda da komiser Ahmet yani Ersin Korkut.

Dizinin diger oyunculari asagida dizinin kunyesinde yeraliyor. Bence bu ikili guzel bir takim olacak…

Dizi gosterime girdiginde hakli olup olmadigimi anlayacagim bakalim :)

Galip Derviş Künyesi

Yapımcı Firma: Barakuda Film
Yönetmen: Barış Pirhasan
Yapımcılar: Mahmut Kayimtu, Ahmet Kayimtu
Senaryo: Ahmet Saatçioğlu
Müzik: Tolga Çebi
Oyuncular: Engin Günaydın, Ersin Korkut, Orhan Güner, Algı Eke, Deniz Türkali, Ege Gürel, Levent Öktem, Setenay İnal, Barış Başar, İrem Şentürk

Galip Derviş Dizisi 1. Fragman

Galip Derviş Dizisi 2. Fragman

Dizi ile ilgili olarak daha detayli bilgiyi Kanal D Galip Derviş sayfasinda bulabilirsiniz.