Ankara’da yer alan merkezi ile 1998 yılından günümüze kadar pek çok farklı noktada hizmet vermekte olan Corena etkin olduğu tüm bölgelerde sağlıklı ürünlerini ve ekipmanlarını müşterilerine ulaştırıyor.
Corena ürünleri arasında çok amaçlı olarak kullanılabilecek ilaçlar, Kuzey Amerika’da sık rastlanılan raf ürünü ilaçları (OTC), paralel ithalat ilaçlar bulunuyor. Ecza depoları, hastaneler ve devlet destekli kuruluşlar ile çalışan Corena, dünyanın ulaşması en zor olan uzak bölgelerine 8.000’i aşkın sayıda reçeteli ilaç ve tıbbi ekipman desteği sağlamıştır.

corena kimdir

Büyük ve küçük çapta ilaç ulaştırma projeleri ile dünya çapında 88 ayrı ülkeye 300’ü aşkın müşteri portföyü ile geniş çaplı operasyonlar yürüten Corena, toptancı olarak ilaç ihracatı işine temel atmıştır. Ancak iş alanlarını genişleten Corena, farklı hastalıklara karşı da araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Avrupa Standartlarında Tescil Ettirilen Ürünler

corena ilac firmasi

Deri hastalıkları üzerinde çalışmalarını sürdüren firma, bu alanda çıkarttığı ürünlerini de insanların hizmetine sunmaktadır. Yaptıkları çalışmaları sürekli olarak bir adım öteye taşımayı hedefleyen Corena günümüzde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Son 3 yıllık süreç içerisinde müşteri sayısını neredeyse iki katına yükseltmeyi başaran firma, kendi alanındaki başarılı ilerleyişi ile tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.
2007 yılından beri ticari kalitesini Avrupa standartlarında tescil ettiren Corena, kalite üstünlüğü sayesinde Avrupa marketlerinde de yer almakta. Corena ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız corena.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler: ,