Mobilya sektöründe belkide en çok tercih edilen kategori olmayı başaran kanepeler gittikçe daha çok fonksiyonel hale geliyor. Yatağa dönüşme özelliğinden dolayı kullanışlılığı tartışılmaz kanepeler bu özellikle sınırlı kalmıyor. Her geçen gün tasarımlarında ve kullanışlılığında artan bir hızla diğer mobilya çeşitleriyle arasında büyük bir uçurum açıyor. Evlerinde rahatlığından ödün vermeden sık sık değişikliliği yaşamak isteyenler için çok amaçlı kanepeler eşsiz bir öneri.

Çok Amaçlı Kanepe Modelleri

Çok Amaçlı Kanepe Modelleri

Yeni nesil çok amaçlı kanepeler şaşırtıcı özelliklerini gün geçtikçe dahada katlıyor. Kimi zaman bir koltuk görünümünü, kimi zaman bir yatak, kimi zaman bir puf, kimi zaman ise bir çalışma ünitesini bir arada size tek bir kanepe sunabiliyor. Özel tasarımları sayesine kanepenizi yerden tasarruf ettirerek rahat bir dinlenme koltuğuna dönüştürebiliyorsunuz. Dilediğinizde kalabalık misafirleriniz için en bilindik özelliğinden faydalanıp koca bir yatağa çevirebiliyorsunuz.Dekorunuzdan sıkıldığınızda diğer kanepenizde uzanırken diğerini ise bir puf olarak değerlendirebiliyorsunuz.

Fonksiyonel Kanepe Modelleri

Fonksiyonel Kanepe Modelleri

Çok amaçlı kanepelerinin bazılarının sırt kısmına yerleştirilen mobilya ünitede çok sevdiğiniz biblolarınızı sergilerken dilediğinizde ise bu üniteyi çalışma masanız olarak kullanırken aynı zamanda kanepenizin oturma kısmından faydalanabiliyorsunuz.Çok amaçlı kanepeler sayesinde birçok zahmetten ve hayatınızı sıkıcı olmaktan kurtarabilirsiniz.