Çocuklarınızın odalarının dekorasyonları siz ebeveynler tarafından yapılır. Onların iyiliği için her zaman en iyi mobilyaları seçersiniz. Çocuk odalarının vazgeçilmez parçası ise her zaman ranza modelleri olarak yer alır. Ranza kullanılması için her zaman birden fazla çocuğunuz olmasına da gerek yoktur.

Çocuklar Ranza Modelleri

Çocukların bazıları ranzalarda uyumayı aşırı sevebilirler ve dekorasyon açısından ranzaların üzerlerinde çeşitli tasarımlar yaratabilirsiniz. Örneğin ranzanın alt katındaki yatağı çıkartarak o kısmı çocuğunuzun oyuncaklarını ve eşyalarını saklayabileceği bir bölüm haline getirebilirsiniz. İsterseniz bu bölümü hoş bir perde ile kapatarak daha da gizemli bir hava yaratabilirsiniz.

Çocuk Ranzalari

Çocuğunuza Oyun Alanları Yaratın

Ranzanın alt kısmındaki yatağın yer aldığı bölümü ortadan kaldırırsanız, oyuncak ve eşya saklamak yerine o bölüme minderler ve yastıklar yerleştirerek çocuğunuzun boş vakitlerini geçirebileceği ve arkadaşlarıyla oturabileceği alanlar da yaratmış olursunuz.

Mekanda ferahlık yakalayabilmeniz için de ranzaların alt kısımlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Yatak kısmı çıkartıldıktan sonra oldukça geniş bir alana sahip olan ranza modeli sayesinde çocuğunuzun oyun oynayabileceği ekstra bir alan kazanabilirsiniz.

 

Tags: , ,