Sürekli aynı oyunlarla zaman geçirmekten sıkılanlar için, az bilinen ancak inanılmaz bir eğlence yaşatan oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu kez önerimiz mobil oyun georain! Android işletim sistemine sahip olan tüm telefonlara indirilebilen georain oyunu tamamen ücretsiz! Tek tıkla telefonunuza indirebilir ve eğlencenin her daim sizinle olmasını sağlayabilirsiniz.

georain

georain

Bu defa mücadelenizi geometri yağmuru altında sürdürmeniz gerekecek. Sağanak bir şekilde milyonlarca geometrik cisim küçük ve zavallı bir beyaz dairenin üzerine yağıyor. Hem dikdörtgenlerden hem de üçgenlerden korumanız gereken bu minik beyaz daireyi yuvarlakları yakalayarak beslemeniz gerekiyor. Böylece level atlayacak ve özel silahlar kazanacaksınız. Bu silahlar düşmanı yenmeniz için çok önemli!

mobil oyun georain

mobil oyun georain

Bu eğlenceyi telefonunuza yüklemek için aşağıdaki adımları takip edin:

1- Google Play Store’a girin.

2- Arama kutusuna “georain bitasu” yazın.

3- Oyun sayfası açıldığında “yükle” yazısına tıklayın.

4- Oyunu açın ve eğlencenin tadını çıkarın!

Aytaç Sankur tarafından geliştirilen mobil oyun çılgın bir eğlence yaşatıyor. İlk dakikalarda zavallı minik dairenizi korumakta güçlük çekebilirsiniz. Ancak kısa sürede deneyim kazanıyor ve hızla etapları geçmeye başlıyorsunuz. Mobil oyun sektörüne bambaşka bir boyut kazandıran georain oyunu, oyun tutkunlarının tamamı tarafından henüz keşfedilmedi! İlk yükleyenlerden olmak için acele edin! Oyunu değerlendirmeyi ve yorumlamayı da sakın unutmayın.