Çekici bir görüntü tüm bedenin bakımı ile sağlanır. Çekici görüntünün sırrı her zaman bir bayanın önem verdiği durumdur. Vücudunuzu baştan aşağı yenilediğiniz zaman harika bir canlılığa kavuşacaksınız. Saçlardan başlayarak çekiciliğinizi artırışınız. Saçlarınızı her gece ılık su ile yıkayabilirsiniz. Yıkarken kısa süreli de olsa masaj yapmanız gerekir. Saçlarınıza haftada bir zeytinyağı ve limon karışımlı maskeyi sürmeniz de etkili sonuçlar verir.

Çekici Görünmek

Çekici Görüntünün Püf Noktaları Nelerdir?

Cilt bakımı çekiciliği artırır. Cilt tipinize uygun olan kremleri doğru şekilde kullanmanız gereklidir. Çekici görüntünün sırrı için cildinize her gün bakım yapmalısınız. Beslenmeniz de cildinize olumlu katkı sağlar. Makyaj yaptıysanız mutlaka makyajı cildinizden çıkarmalısınız. Cildinizi her zaman güneşin zararlı etkilerinden korumak için güneş koruyucuları kullanmanızı öneriliriz.

Bedeninize de her zaman bakım şarttır. Duş aldıktan sonra cildi yumuşatıcı kremler sürmeniz gerekir. Ayda bir peeling ile ölü derinizi atmanızın cilde büyük katkısı vardır. Çekici olmak bakımla beraber güzel bir giyinme de ister. Bakımlı bir bayan tepeden aşağı kendini yenileyendir.

 

 

 

 

Etiketler: ,