Kadınların vazgeçemedikleri şeyler arasında yer alan etekler yaz ve kış aylarının değişmeyen modası içerisinde yer alıyor. 2015 kış koleksiyonu içerisinde de geniş yer bulan kalem ve normal etekleri bu kış yine kadınların üzerinde görebileceğiz. Ancak farklı bir şıklık ortaya çıkarmak isteyen birçok kadın eteklerin altına hem üşümemek hem de çekici olmak için desenli çoraplar giymeyi tercih ediyor.

Desenli Çoraplar

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan bu durum bu yılki moda koleksiyonları ve kombinleri içerisinde geniş yer bulmuş. Klasik ve spor olarak farklı farklı tasarlanan çoraplar içerisinden dilediğiniz tercihlerde bulunabileceksiniz. Eteklerinizi daha kullanışlı ve çekici hale getirecek olan birbirinden renkli ve desenli çoraplar yeni tasarımları ile raflarda sizleri bekliyor.

Renkli Desenli Çorap

Rahat ve Kullanışlı

Rahat ve kullanışlı olan bu çoraplar sayesinde soğuk havalarda üşümeyecek aynı zamanda gerekli olan şık görünümü elde edebileceksiniz. Topuklu ayakkabılar ya da biraz daha klasik spor modelleri tercih ederek kombininizi tam bir biçimde yapabileceksiniz. Zarafetin en doğru hali için günün modasını ve koleksiyonlarını takip edin.

 

Etiketler: ,