Kadınların ayakkabıya olan tutkusu her zaman için bitmek tükenmek bilmez. Kadınlar için üretilen her üründe olduğu gibi ayakkabılarda da ön plana çıkan günün modası daha çekici ve güzel görünmek isteyen her kadını mutlu eden ürünler ile raflarda kendisini gösteriyor. Son moda ayakkabıların içerisinde kendisini gösteren ince modellerden birisi olan stiletto farklı kıyafetler ile kombin edildiğinde mükemmel bir şıklığı ortaya çıkarıyor.

pembe stiletto

pembe stiletto

Son yıllarda ortaya çıkan stiletto tutkusu kot pantolonların altına, eteklerin, elbiselerin altına kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Farklı bir duruş sergilemek isteyen her kadının gözdesi olan en moda ayakkabılar bu yıl yine raflardaki yerini almayı başardı.

stiletto

stiletto

Topukluda Şıklığın Simgesi

Topuklu ayakkabılar içerisinde şıklığın simgesi haline gelen stiletto inceliği ve zarifliği ile en narin ayakların vazgeçilmez modası olmaya devam ediyor.

stiletto modelleri

stiletto modelleri

Farklı renkleri ve modelleri ile piyasada bulabileceğiniz ince topuklar sayesinde güzel görünecek, çekici ve bakımlı bir kadın olarak ışıltınızı istediğiniz her yerde yansıtabileceksiniz. Beklentilerin ve hayallerin gerçek olduğu bu ayakkabılar ile duruşunuzu sağlamlaştırın.