Bayanlar tarafından tercih edilen ev tip olan dubleks evler genellikle alt katı normal bir daire şeklinde ve üst katı çatı katı arası gibi yapılan odalardan oluşur. Kendine has minik bir camı olan ve yer yer kısalıp uzanan duvarları ile gençlerinde en çok sevdiği alanlardan biri olan çatı dekorasyonlari arasında birçok farklı ve radikal uyarlamalar yapılabilir.

Örneğin çatı kısmının inmiş olduğu yere bir kitaplık yapılarak çok hoş bir görüntü elde edilebilir. Bunun yanı sıra çatı katları için özel olarak tasarlanan spor ışıklar ile de güzel bir aydınlatma seçeneği seçmiş olursunuz.

Çatı Katı Yatak Odası

Çatı Katı Yatak Odası

Yine çatı dekorasyonları arasında yer alan ve özel olarak üretilen çatı katı perde modelleri ise odaya bambaşka bir hava katarak özel üretim gibi duracaktır.

Terasa açılan bir çatı dekorasyonu yapmak istiyor iseniz, odayı da çiçekler ile donatabilir ve teras ile bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Kış ayında cam kenarında oturduğunuzda dahi sanki terastaymış gibi bir etki yaratarak evinizden daha fazla zevk almanızı büyük oranda etkileyecektir.

Çatı Katı Aydınlatması

Çatı Katı Aydınlatması

Yukarida yazili olan makaleyi ben yazmadim. Bir arkadasim yazdi, bu ise yeni baslayan icerik uretici bir arkadas. Ben ustteki makaleyi editlemedim yada yayina almayim demedim, istedimki paylasayim bir makale yazarken nelere dikkat etmeli gorunsun istedim.

Bu kucuk “çatı katı dekorasyonu” ile ilgili yazinin genelinde cumlu dusuklukleri ve anlamsizliklar on planda. Bu yuzden kendi sitenizde makale yazarken yada baska biryere icerik uretirken en cok dikkat edeceginiz sey anlamli ve dogru cumleler kurabilmektir. Zaten boyle yapamazsaniz otomatik cevirici programindan farki kalmaz.

Daha sonra kullanacaginiz kelime ve yazacaginiz icerigi once arastirip hakkinda bilgi edinip daha sonra kendi fikirlerinizi yazmaniz en dogru yontem olacaktir. Malum internetteki bilgilerin cok yuksek bir orani hala copluk durumda.

Simdi bu yazi gelince sizlede paylasayim dogrular ve yanlislari birlikte gorelim istedim. Araya yinede cati kati dekorasyonu orneklerinden serpistirmeyi ihmal etmedim tabiki :)