Dekorasyonda sınır yoktur. O yüzden herkes istediğini, düşüncelerini uygulamakta özgürdür. Ancak bazı anlarda ortaya ince detaylar çıkar ve farkın aşikâr bir şekilde görünmesine neden olur.

sıra dışı dekorasyon

sıra dışı dekorasyon

Amaç eğer fark yaratmaksa, değişik yöntemler izlemek gerekir. İzlenecek olan yöntemlerin hayata geçmesiyle birlikte, çarpıcı bir ev fikri de ortaya çıkmış olacaktır.

Ağır ve Asil Renkler

İdeal olan hayat tarzınıza uygun bir evin oluşumunu sağlamak olsa da, bazen sınırları aşmak gerekir. Sıra dışı bir ev için, renklerin dünyasına girmeniz gerekir. Ağır renkler, asil renklerdir. Asaleti çağıran renklerdir. Bu tarz bir tasarımı uygulayarak, herkesten farklı olabilirsiniz. Amacınız bu ise, bunu başarmanız bu şekilde mümkün olabilir.

sıra dışı

sıra dışı

Yerlerin döşemesi de, eviniz açısından çok önemlidir. Seramik yüzeyler, son derece klasik bir havayı çağrıştırır. Bunun dışına çıkmaya ne dersiniz? Yerlere ahşap ürünlerini döşeseniz, bilinen lamine parkelerin dışında, daha kalın bir parke tasarımına girseniz, farklı bir oluşuma imza atmış olursunuz. Her şeyi bitirdikten sonra, en son duvarlara karar vererek, evinize son imzanızı atabilirsiniz.