Hanımlarım vazgeçilmez tutku objeleri olan ayakkabılar için öncelikli ve önemli olan ayak sağlığı ve rahatlığı ile birlikte şıklıktan vazgeçmeyenler için büyük numara bayan ayakkabı fiyatları diğer ayakkabılardan farklı olmadan en uygun biçimde kategorimizde sunulmakta.

Yeni nesillin uzun boylu güzel hanımları için ayakkabı seçiminde büyük sorun olan büyük numara bayan ayakkabı arayışını sorun olmaktan çıkaran 2014 yaz sezonunda en şık büyük numara ayakkabı modellerini büyük ayakkabı mağazalarında artık kolaylıkla bulmak mümkün.

En şık ve En Uygun Büyük Numara Ayakkabı Fiyatları

Sezonun en trendi stilleri eşliğinde yüksek kalitede işçilik ve malzeme bütünlüğünde tasarlanmakta olan büyük numara ayakkabı modelleriniz, dünya standartları çerçevesinde üretilmekte ve büyük numara bayan ayakkabı fiyatları en uygun şekilde sunulmakta. Şıklıkları ve rahatlıkları ile ayaklarda konfor sağlayan ayakkabı modelleri en hızlı biçimde ayağınıza ulaştırmakta.

2014 ilkbahar yaz sezonu büyük numara bayan ayakkabı fiyatları konusunda marka ve vitrin ürünlerine bakılınca fiyatlar arasında bir farklılık olduğu göze çarpmakta. Bunun sebebi kullanılan malzeme ve kalite farkı. 25 TL ile 1200 TL arasında olan bu değişimde eğer normal kaliteli bir ayakkabı sahibi olmayı düşünüyorsanız 80 ile 250 TL arasında bir fiyat ödeyeceğinizi düşünebilirsiniz.

Gerçek deri, süet, nubuk ve benzeri kalitede malzeme ile birlikte en güncel moda detayları barındırmakta olan bayan ayakkabı modellerini yüksek kalite standartları içinde en uygun için büyük numara bayan ayakkabı fiyatları ile beğeninize sunmaktayız.

2014 Bahar & Yaz Büyük Numara Bayan Ayakkabılar

Büyük Numara Ayakkabı Modelleri 5 Büyük Numara Ayakkabı Modelleri 4 Büyük Numara Ayakkabı Modelleri 3 Büyük Numara Ayakkabı Modelleri 2 Büyük Numara Ayakkabı Modelleri 2014