Yine aşkın tüm yönleriyle ele alındığı bir kitap… Okurken siz bile aşık olacaksınız. Çevrenizde bu kitabın ismini çok duyacak ve güzelliği ile dilden dile dolandığını fark edeceksiniz. Aşkın, hüznün, kıskançlığın ele alındığı “Bukre” okurlarını da etkilemeye devam ediyor. Çok satanlar listesinden düşmeyen bu eser sevgiliye hitaben yazılıyor. Parçalanmış ve yok oluşun eşiğine gelmiş iki çift.. Ayrılık acısıyla yürekleri burkulsa bile birbirlerine geri dönmemeye kararlılar. Yaşanmış gerçeklerle de zenginleşen bu eser yaşamın gerçek yüzünü de yansıtıyor.

bukre kitap kapak

Yalnızlığın gizli perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Gün geçtikçe duyduğu özlem artsa da, her ne kadar nefret ediyorum nidalarıyla bağırsa da gönlüne söz geçiremiyor. Tek bir gülüşü uzaktan da olsa bir kez göz göze gelişleri dünyalara bedel. Onsuz yaşamanın ne kadar acı olduğunu söylese de karşılaştığı zamanlar sensiz mutluyum diyerek nefretini belirtmeye çalışıyor. Zaman zaman ise ağlayarak açılacağını düşünüyor. Aşk yazarlarının ustası Kahraman Tazeoğlu size aşkın her halini yaşatıyor.

Kahraman Tazeoğlu

Suskunluğun, Nefretin ve Yaşananların Masumluğu

Kendine layık olanı bulmaya koyulan bir sevgili kitabın ana karakterini oluşturuyor. Herkesin gözüne bakarak kalbini seçmeye çalışıyor. Akıllanmak ve hayatın bazı yönlerini yola koymak, her şeyi unutarak yoluna devam etmek ve kendine yeni bir sayfa açmak için çabalıyor. Hayata karşı direnmeye çalışan bu sevgili yalnızlığı ile barışık olmanın peşinde.

Ayrılığı muhteşem sözlerle anlatan Kahraman Tazeoğlu “Bukre” isimli bu kitabında her satırı hüzne boyuyor. Terk eden sevgilinin ardından yazılan bu sözler siz okurların bile yüreğini derinden etkiliyor. Bir süre sonra kendinizi öyle kaptırıyorsunuz ki kitabın nasıl bittiğini bile çözemiyorsunuz.

Yazar: Kahraman Tazeoğlu
Kitap: Bukre
ISBN: 6054771738
Sayfa Sayısı: 304
Yayın Yılı: 2013

 

Etiketler: , ,