Hepimizin de yaşadığı günlük rutin ağrılar vardır. Bu ağrılar yaşadığımız ortama, mesleğimize, sıkıntılarımıza, karakterimize, fiziğimize ve daha birçok kritere göre farklılık arz eder fakat öyle yada böyle bir şekilde o ağrıları yaşarız. Bazen öyle bir noktaya gelir ki artık dayanılamaz bir hal alır bazen ise hafif bir şekilde hissedilerek atlatırız ve Beden Yalan Söylemez

Beden Yalan Söylemez Vicky Vlachonis

Doktorların da her gün durmadan dile getirdiği gibi amacımız her zaman bu ağrılardan kurtulmak yönünde olmalıdır. Ağrıların asıl altında yatan nedenleri bilmeli ve kaynağına yaklaşarak çözümler bulmaya çalışmalıyız. Sorunumuz gerçekten var mı? veya biz bu sorunu psikolojik yönden mi abartmışız? Bu soruların cevapları bazı aşamalara başlamak için oldukça önem taşıyor çünkü bu sorulara verilen yanıtlar tedaviye başlamamıza yardım ediyor. Evet hayatımızın zorlu yaşantısında ciddi anlamda ağrılar yaşıyor olabiliriz. Aynı zamanda bir sorunu fazlaca takmış, kendimizi üzmüş veya durmadan onu düşünerek bazı şeylerden fedakarlıklar etmiş olabiliriz. Şimdi de bu sorunumuzu kendimizden fedakarlık ederek ödemek zorundayız. “Beden Yalan Söylemez” Vicky Vlachonis adlı yazarın kendi öğütleriyle derlenerek okurlarına sunuluyor.

Bir Tür Yoga Sistemi Diyebiliriz…

Vicky Vlachonis’in bu kitabı Ceo’ların, balerinlerin, çalışan annelerin, uzun yıllar uğraşları sonucu bir araya getirildi. Adım adım ilerleyen kitap aslında okurların yemek tarifi verir gibi ağrılara çözüm buluyor. Çeşitli hastaların da çalışmalarıyla bir araya geliyor.

Kökü yansıtma, bırakma, ışık saçma adında üç aşamada inceleniyor. Ağrılı bölgeler için iyileştirme çabaları, sindirim sorunu yaşayanlara çözüm odaklı çalışmalar, depresyon gibi sorunlara kökten yaklaşılıyor. “Beden Yalan Söylemez” inanılmaz mucizevi çözüm yollarıyla okurlarını şaşırtıyor.

Yazar: Vicky Vlachonis
Kitap: Beden Yalan Söylemez
ISBN: 6056468636
Sayfa Sayısı: 368
Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: , ,