Bayanların hoşlandığı erkek tipleri, bayandan bayana değişiklik gösterse bile her bayanın belli başlı çekici bulduğu erkek tipi vardır. Bayanlar ufak ayrıntılara dikkat ettikleri için erkeklerin farkında olmadıkları birtakım noktalar bayanlar tarafından çekici ve hoş gözükebilir.

Bayanların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Sporcu erkekler ve fit bir vücuda sahip olan erkekler tüm bayanlar tarafından çekici bulunmaktadır. Sporlu ve kendine bakan erkekler her zaman diğer erkeklerden bir adım daha öndedir. Bayanlar ayrıca biraz “kötü çocuk” imajlı erkeklerden hoşlanırlar. Asi erkekler bayanlara her zaman biraz daha çekici gelmektedir.

Bayanların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Bayanların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Sanatçı Ruhlu Erkekler

Sanatçı erkekler de bayanların ortak ilgi alanları arasındadır. Sanatçı erkeklerin hassas tavırları, çaldıkları enstrüman, yazdıkları şiir ve çizdikleri bir resim bayanların kalbini çalmaya yetecek güçtedir. Entelektüel tavırlara sahip erkekler bayanlar tarafından her zaman çekici bulunurlar.

Bayanların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Bayanların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Mutfakta yetenekli olan erkekler de diğer erkeklerden bir adım daha öne çıkmayı başaran erkeklerdir. Bir erkeğin bir bayana lezzetli bir yemek yapması oldukça etkileyici bir davranıştır. Bu durum bayanlar tarafından çok nazik ve ince düşünülmüş bir hareket olarak algılanır.

Hayvanlar bayanların hassas oldukları ve gönülden bağlı oldukları varlıklardır. Eğer hayvan sever bir erkekseniz bayanların sizleri çekici bulacaktır. Evinizde bir köpek, kedi ya da papağan besliyorsanız bu onların ilgisini hemen çekecektir. Bunun sebebi bayanların merhametli bir yapıya sahip olmasıdır. Sizlerin de onlara karşı bu şekilde sevgi dolu olabileceğinizi hayal ederler.