Kış aylarında kadınların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan balıkçı yaka kazaklar ve bluzlar bu sezon da çok fazla gördüğümüz kıyafetler arasında yer alıyor. Balıkçı yakalı kıyafetlerinizi tam olarak nasıl kombinleyebileceğinizi bilmiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon

Balıkçı yakalı kıyafetlerin en uyumlu parçaları yüksek bel pantolonlardır. Yüksek belli bir pantolonun içerisine balıkçı yaka kazak veya bluzunuzu sıkıştırarak zarif bir kombin yaratabilirsiniz.

Mini Etek ve Diz Üstü Bot

Mini etek ve diz üstü bot modelleri balıkçı yaka kıyafetler ile birlikte kombinleyebileceğiniz diğer parçalar arasında yer alıyor. Siyah bir mini eteği yine siyah renkli klasik bir diz üstü bot modeli ile kombinlerseniz şık bir tarz yaratmış olursunuz.

mini etek

mini etek

Renkli Ceketler

Tek renkli veya ekose desenli olan şık ceket modelleri ile balıkçı yaka kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Seçeceğiniz renkleri seçmiş olduğunuz balıkçı yakalı kıyafetleriniz ile uyumlu olarak seçerseniz son derece sportif ve ilgi çekici bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz.

Elbise

Uzun ve rahat duruşlu bir elbise modeli ile birlikte balıkçı yaka kıyafetler kullanabilirsiniz. Gri veya beyaz renkli uzun bir elbisenin içine giyeceğiniz balıkçı yaka kazak sizi olduğunuzdan daha da zayıf gösterecektir.

Bol Paçalı Pantolonlar

Günümüzün moda dünyasında sıkça tercih edilen bol paçalı pantolon modellerini balıkçı yakalar ile birlikte giyebilirsiniz. Klasik lacivert bir bol paçalı pantolon ile açık renkli bir balıkçı yaka kazak veya bluzu kombinleyebilirsiniz.