Heyecanla ve sevgiyle başlayan her aşkın bir döneminde rutin bir hale giren çiftler, ilişkilerini devam ettirmek konusunda ve birbirlerine sevgi beslemelerine rağmen eskisi gibi olamamaktan şikayetçi olabilirler. Bu tür durumlar için uygulayabileceğiniz ve etkili sonuç alabileceğiniz 5 farklı fikri sizlerle paylaşıyoruz.

Öpücükler

Öpücüklere Ağırlık Verin

Onunla birlikteyken eskisi temas halinde olmadığınızı fark ediyorsanız sebepsiz yere içten gelerek samimi bir masum öpücüğü yanaklarına kondurduğunuz partnerinizin mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

İnterneti Azaltın

İnternet üzerinden görüştüğünüz partneriniz ile daha fazla dışarıda canlı canlı görüşmeye özen gösterin. İnternet bir süre sonra alışkanlık haline geldiği için ilişkinin monotonlaşmasında ve ilişki sorunları arasında büyük bir yer kaplar.

parfüm

Kokunuzu Değiştirin

Uzmanların da söylediği üzere birtakım kokuların içindeki afrodizyak etkiler karşı cinsin sizi arzulaması ve heyecan duyması için bazı noktaları harekete geçiriyor. Tarçın, yasemin, paçuli, vanilya gibi kokular tercih edebilirsiniz.

anlatmak

Anlatmadan Anlaşılmasını Sağlayın

Birçok insan karşısında değer verdiği ve tanıdığı biri olduğu zaman anlatmadan anlaşılmayı ister. Karşınızdakinin beyninin içini okumaya çalışın ve ne gibi düşüncelere sahip olduğunu o söylemeden tespit ederek harekete geçin.

Özel Hazırlıklar Yapın

Belki de ilişki sorunları denildiği zaman en önemli madde bu olabilir. İlişkinin başında onun için daha özenli ve bakımlı bir kişiyken ilişki başladıktan kısa bir süre kendinizi saldığınız için ilişki eski heyecanını kaybeder ve ilgi azabilir. Ona karşı her zaman bakımlı ve hazırlıklı olarak arada özel bir imaj yeniliği ile karşısına çıkın.

 

Etiketler: , ,