Sabrın, iradenin ve örnek almanıza yardım edecek bir mucizevi eser. Daha ilk sayfalarında sizlere bu hüzün dolu acıları aşılamaya başlıyor. Her satırında intikamın ve aşk yarasının kalıntılarına rastlıyorsunuz. Zaman zaman da geçmişin acılarıyla yüzleşmek için bir köşeye sıkışıp kalıyorsunuz.

Gözyaşlarının verdiği acı ve unutulmaz kederi hıçkırarak kendinize ağlıyorsunuz. Tarihin sürüklendirici ve anlık kafa kurcalatan sorularına takılıp kalıyorsunuz. Bir eldiven misali ellerinize tam oturan bir masal… İçinden çıkmanız ve elinizden bırakmanız imkansız değildir fakat bunu içinizden geldiği gibi düşündüğümüzde imkansıza doğru yol alıyor. “Aşk Masumdur” tutkulu ve nefes kesen bir hayat hikayesi ile sizleri karşılıyor.

Aşk Masumdur Cemal Dalda

Sabrın, iradenin ve fedakarlığın yoğrulduğu bu masalda bu üç karakterle iç içe yaşamakla mükellef bir genç kızı öğrenme imkanı tanıyorsunuz. Nefes kesen tutkulu bu hikayeyi okurken yüreğinizin derinliklerinde bir uğultuya benzer sesler hissedeceksiniz bu seslerin sizde bile rahatsız bırakan etkisi kim bilir neden kaynaklanıyor? belki kendi geçmişinizle örtüşen birtakım fikir benzerliklerinden belki de kahramanların bu nebze gerçekçi bir role sahip oluşlarından. Belki de gerçeklerin bu kadar acı olduğunu yeni yeni kavrıyor olmanızdan. Cemal Dalda eserinde yaşamsal birtakım faktörleri göz önüne alarak sizlere gerçekçi bir hikaye yaşatıyor.

Aşkın Masumluğuna Bu kadar Kanmayın

Adı Selina olan bu kız romanda başrolleri oynuyor. Meksika göçmeni Fasto ile Amerikan vatandaşı Jeniye’nin kızı… Bu parçalanmış ve yok olmaya mahkum olan ailenin yürekli ayakta durmaya çabalayan kızı.

Sömürü, baskı, acı, eziyetlerle sürdürdüğü yaşamında iki ülke arasında verdiği yaşam faziletine şahit olacaksınız. Cemal Dalda’nın kaleminden çıkan “Aşk Masumdur” isimli bu eseri başucu kitabınız yapacaksınız.

Yazar: Cemal Dalda
Kitap: Aşk Masumdur
ISBN: 6054478989
Sayfa Sayısı: 224
Yayın Yılı: 2014

 

Tags: , ,