Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Alex De Saouza çok yakında Türkiye‘ye geliyor. Bir habere göre Alex Alanya turnuvası nedeni ile dönecekmiş. Alanya’da Coritiba forması giyen Brezilyalı yıldız ilk karşılaşmasını Beşiktaş ile yapacak. Ardından son maçı ise Galatasaray ile gerçekleşecek.

Alex De Saouza

Sport Mark organizasyon firmasınca düzenlenen bu turnuva 16 Ocak tarihinde Coritiba ve Beşiktaş arasında oynanacak maç ile başlıyor. 1 gün sonrada Galatasaray ile Arjantin takımı River Plate arasında maç yapılacak. Beşiktaş-River Plate ve Galatasaray-Cortriba 18 Ocak tarihinde karşılaşacaklar. Heyecanlı bir turnuva olacağa benziyor. İzlemenizi öneririm.

Yıldız Futbolcu Alex’in Jübilesi!

Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan efsane oyuncu Alex De Souza’nın Brezilya’nın Coritiba takımındaki son performansını izlemek isteyen herkese bu maçlara gitmesini veya maçları seyretmesini tavsiye ederim.

Alex sevenlerinin yoğun olduğu ülkemizde bu turnuvanın oldukça fazla izleneceğini düşünüyorum. Kendisi efendi tavrı ve futbol ahlakı ile unutulmazlar arasında yer aldı. Yıldız futbolcunun Türkiye’de ki son jübilesini görmek isteyenler için bu müsabakalar kaçmaz.

 

 

Etiketler: , ,