Mutluluğun her demini yaşabileceğiniz bir kitap. Her sayfasında tutulacak kendinizi içine hapsedeceksiniz. Mutluluğun sıradanlaştığı, insanların ufak şeylerle tebessüm ettikleri ve her duruma göğüs gerenlerin hikayesi… Her satırında aşkın, hüznün ve özlemin geri dönüşlerini yaşayacaksınız. “Aldatmak” tam bir gerçeklerin hayat macerası.

Aldatmak Paulo Coelho

Aldatıldıktan sonra yaşananlar tüm çarpıcı halleriyle okurlara sunuluyor. Durup dururken ağlamalar, bazen gereksiz yere hüzünlenmeler, anıların tüm detayları o an insanın gözünde şekilleniyor. “Aldatmak” tene dokunan kışkırtıcı bir aşk macerası ile karşı karşıya kalacaksınız. İmkansızlıklar, ulaşılması zor anlar ve yaşamın tüm çarpıcı halleri okura aktarılıyor. Paulo Coelho’nun kaleminden çıkan muazzam bir eser sizleri bekliyor. Tutkuyla okuyacağınız bu eseri başucunuzdan bırakamayacaksınız.

Aşkın ve Mutluluğun En Yalın Hali

Her şeyin mümkün gibi görüldüğü fakat bazı şeylerin ulaşılması zor olduğu bir dünya sizi karşılıyor. İstediğiniz yönde ilerlemese de zaman zaman sizi o dünyada hapsediyor. Sonuçta kaybetmenin de yeni bir başlangıca sürüklediği bu dünya sizi derinden etkiliyor.İsviçreli gazeteci Linda’nın yaşamı en çarpıcı halleriyle okurlarına sunuluyor. Linda’nın hayatı tek kelimeyle mükemmel iken bir anda nasıl olur da tersine döner? bu soruyu tüm okurlar merakla bekliyor fakat cevabını çok geç olmadan öğreniyor.

Paulo Coelho’nun kitabında merakla bekleyeceğiniz anlar olacak ve zaman zaman da gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Yaşadığı ortam, kocası, mesleği, çocukları ve çevresi ile mutlu bir hayat sürüyor. Ta ki yaşamı monotonlaşıp tekdüze hale gelene kadar. Linda gençliğinden beri aşkı kalbine işlemiş Jacob’u gördüğü an tüm yaşamı alt üst olur ve bu mutlu düzenini bir anda unutur.

Yazar: Paulo Coelho
Kitap: Aldatmak
ISBN: 9789750723209
Sayfa Sayısı: 275
Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: , ,