Moda bu yıl özellikle çantalarda büyük değişimleri beraberinde getirdi. Her sene yenilenen ancak bayanların beğeni oranına göre modelleri şekillenen çantalar 2015 yılında çok daha fazla ön planda olacak. Çünkü bu yıl çantalarda büyük modeller moda! Büyük çantalardan hoşlananların mağazalarda ya da internet sitelerinde çok daha fazla çeşit bulacaklarını şimdiden söyleyebiliriz.

2015 Çanta Modası

Büyük  o kadar hızlı bir giriş yaptı ki, moda dünyasında adeta yeni bir çanta dönemi başladı. Sadece günlük kullanım için tasarlanmış olan modellerde değil, abiye elbiseler için üretilen yeni çanta modellerinde de büyük ebatlar göze çarpıyor. Elde taşınan çantalar ise askılı olan modellerden çok daha fazla tercih edilecek.

2015 Çanta Trendleri

Çapraz asılan çanta modelleri ile krinkıl çantalar ise her zamankinden çok daha popüler bir dönem yaşayacak. Çünkü bu modeller 2015’in başından itibaren günlük kullanım için en çok tercih edilen çantalar olacak. Lider konumdaki markalar 2015 çanta koleksiyonlarını çoktan hazırladı! Ürünler arasında metal detaylar da dikkatlerden kaçmıyor. Tek renk çantalar yerine desenli ve çok renkli modeller daha yaygın bir kullanım alanına sahip olacak.

 

Etiketler: ,